info@geleceginitasarla.net
   0212 265 33 14/15/17

İŞBİRLİKÇİLERİMİZ

İşbirlikçilerimiz

TEKNOSA


TeknoSA, insanların kültürel ve sosyal yaşamına katkıda bulunmak ve teknoloji konusunda daha bilinçli nesiller yetiştirmek amacıyla; eğitim, bilim, sanat ve teknoloji alanında birçok proje gerçekleştirmektedir. Türkiye Futbol Federasyonu ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucunda 2007 yılından bu yana Milli Takımlar Teknoloji Tedarikçisi’dir. İstanbul Üniversitesi işbirliğiyle 6 yıl önce hayata geçirdiği Zamana Direnen Eserler projesiyle, Nadir Eserler Kütüphanesi’ndeki eserlerin dijital ortama aktarılması için teknoloji desteği sağlamaktadır. 2007 senesinde başlatılan “Kadın için Teknoloji” sosyal sorumluluk projesiyle, Türkiye’nin çeşitli illerinde ve Trabzon Gençlik ve İletişim Merkezi, İstanbul Şişli Cevahir TeknoSA Exxtra mağazası ve Adana'da yer alan eğitim sınıflarında kadınlara sürekli ücretsiz bilgisayar kursu vererek kadınları teknolojiyle yakınlaştırmaktadır.

Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi olmanın getirdiği sorumluluk ve bilimsel perakendecilik ilkesiyle nitelikli işgücü yetiştirmeye de önem vermektedir. Hem teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek hem de hızla artan nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Ekim 2005’te TeknoSA Akademi kurulmuştur. TeknoSA bünyesinde çalışan tüm personel TeknoSA Akademi’de çeşitli eğitim programlarıyla niteliklerini artırabilmektedir.


Engelsizkariyer.com


Engelsiz Kariyer; engellilerin iş dünyasında daha vasıflı bireyler olmasında öncülük edecek, bilgi, haber gibi istihdam ve kariyer hakkında zengin içerikli bilgi vererek rehberlik eden, işgücü piyasasında iş arayan engellilerle, engelli işçi arayan işverenlerin online internet ortamında buluştukları Türkiye’nin ilk Engelliler Kariyer ve İnsan Kaynakları portalıdır. İş arayan engelliler ve engelliler sektöründe çalışanlar Engelsizkariyer.com'da oluşturdukları özgeçmişleri (Cv) ile istihdam ve kariyerlerini profesyonel olarak yönetme şansı elde ederler.

Engelsizkariyer.com, "İş dünyasında engellilere istihdam ve kariyerde fırsat eşitliği" düşüncesiyle hareket ederek iş arayan engellileri, isverenle en doğru ve en hızlı şekilde bir araya getirmeyi hedeflemektedir. Her engel grubu dikkate alınarak kullanılan özel ve ilk kez en üst düzeyde erişilebilirlik yazılım teknolojisi ile engellilere sunduğu ayrıcalığın dışında firmalara da en doğru adaylara, en hızlı şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Engelsizkariyer.com; projelendirme, araştırma ve geliştirme ile çalışmalarına 2004 yılının Şubat ayı içerisinde başlamış, 2008 yılının Şubat ayında ise yayın hayatına başladı.

Engellilerin istihdamı ve kariyeri konularında internet, yazılı ve görsel medya organlarında yer almayan birçok bilgi ve içerik ilk kez Engelsizkariyer.com’da bir araya geliyor. Engelsizkariyer.com, işverenlerin, engelli işçi çalıştırma avantajlarını öğrenerek engelli istihdamına teşvik etme ve engellilerin iş dünyasında yaşadıkları ya da yaşayacakları problemleri ortadan kaldırarak, kaliteli işgücü piyasası oluşumunda öncülük ve gerçek bir çözüm olmayı hedefliyor.

Engelliler ve engelliler sektöründe çalışanların iş başvuru hızı ve kalitesinde firmalara etkili kazanımlar sunan Engelsizkariyer.com, internet teknolojilerindeki tüm yazılım yeniliklerini de yakından takip ederek bunları portala en doğru ve hızlı şekilde aktararak ziyaretçilerine ve kullanıcılarına ayrıcalıklar sunmayı planlıyor.

Engelsizkariyer.com, iş ve işçi bulunmasına aracılık yapmayacaktır. Engelli istihdamı ve kariyer konularında zengin içerik sağlayarak sadece portalda yer almak isteyen işverenlerin iş ilanları yayınlanacaktır.


Infinity Teknoloji


Yaklaşık 22 yıldır varlığını sürdüren ve bir yazılım evi olarak kurulan şirketimiz; 50’ye yakın çalışanıyla, işini iyi yapan, mutlu kişilerin toplandığı, sevilen ve beğenilen bir Ailedir. Bilişim Teknolojileri, Pazarlama ve E-Learning alanlarında yenilikçi ürünler geliştirmek temel hedefimizdir. Deneyimli, yenilikçi, dinamik, yaratıcı ve vizyoner özelliklerimizle ticaretin temeli olan iş birliği doğrultusunda geliştirdiğimiz etili iş modelleriyle yolumuza başarıyla devam etmekteyiz.

Türkiye ‘nin önde gelen kurumlarına e-öğrenme, e-iş ve e-pazarlama olmak üzere çeşitli amaçlarda portaller kuruyoruz. Müşterilerimizin gereksinimleri bizim için her şeyin üzerinde gelir. Türkiye pazarına uygun yerel stratejiler izleriz ve buna göre ürün ve hizmetler geliştiririz. Her müşterimizin birbirinden farklı kurumsal yapıları ve gereksinimleri olduğunu bilir ve bu doğrultuda özel çözümler üretiriz.

En önemli hedeflerimizden biri müşterilerimizin ölçülebilir geri bildirimlerle kazanç elde etmesi ve memnun olmasıdır.


Yenibiris.com


Yenibiris.com, büyük ölçekli ve çok uluslu şirketlerden orta ve küçük ölçekli şirketlere kadar her boyutta, farklı sektörlerden 155.000'i aşkın firmaya internet bazlı seçme ve değerlendirme hizmeti sunmaktadır. Geniş bir özgeçmiş bankasına sahip olan Yenibiris.com, sunduğu içerik ile bireysel üyelerinin kariyer ve kişisel gelişimlerine rehberlik eder. Yerel ve küresel değişimleri göz önünde tutarak farklı sektörlere yönelik geliştirdiği eğitim odaklı projeler ile istihdam piyasasında fark yaratır. Sürekli yenilenen teknolojisi ile bireysel ve kurumsal üyelerinin iş ve aday arama sürecine hızlı ve kolay çözümler üretir.


Paramı Yönetebiliyorum


Gençlerin, sağlıklı bir finansal gelecek oluşturabilmeleri konusunda bilinçlendirilerek, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmalarını hedefleyen "Paramı Yönetebiliyorum" projesi, Türkiye'de ilk kez finansal bilinç alanında kamu, özel sektör ve sivil toplumu bir araya getirdi. Proje T.C. Kalkınma Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP), Habitat Kalkınma ve Yönetişim Derneği, Visa Europe Türkiye ve üye bankalarının katılımıyla geliştirilerek, 2009 yılının Aralık ayında hayata geçirildi. Türkiye'de ilk kez finansal okuryazarlık konusunda kamu, sivil toplum ve özel sektörün bir araya geldiği "Paramı Yönetebiliyorum" projesi, Türkiye'de 15-30 yaş arası gençler için, kişisel mali kaynaklarını bütçelemelerine ve finans hizmetlerini doğru kullanmalarına destek olacak bir eğitim olanağı sunmayı amaçlamaktadır. Bütçeleme ve finansal yönetim üzerine geliştirilen eğitim müfredatı, genç eğitmenler tarafından toplam 61 ilde, akran eğitimi modeli ile verilen eğitimlerle yaygınlaştırılmaktadır.


Khan Academy


Bugüne kadar verdiği yarım milyardan fazla ders ile dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu olan Khan Academy, internet üzerinden ücretsiz eğitim veren, alışılagelmiş eğitim sistemini, geliştirmeyi, özgürleştirmeyi hedefleyen ve kâr amacı gütmeyen bir organizasyondur. Khan Academy’nin amacı, öğrenmek isteyen herkesin, istediği an ve istediği yerde, istediği hızda, dünya standartlarında bilgiye eşit şartlarda ve bedelsiz olarak ulaşabilmesini sağlamaktır.

Eğitim videoları, interaktif alıştırmalar, öğrenciler için yönlendirme; öğretmenler ve veliler için raporlama özellikleri ile kişiselleştirilmiş bir öğrenim deneyimi sunan Khan Academy eğitimde fırsat eşitliği ilkesiyle tamamen ücretsizdir. Dünyanın her tarafından milyonlarca öğrencinin takip ettiği Khan Academy dersleri aynı zamanda yüzbinlerce öğretmen tarafından sınıflarda bir eğitim aracı olarak da kullanılmaktadır. Khan Academy Türkçe ise bir STFA vakfı olan Bilimsel ve Teknik Yayınları Çeviri Vakfı çatısı altında faaliyet göstermekte, birçok gönüllü öğrenci, öğretmen, çevirmen, sanatçı ve kurum tarafından desteklenmektedir.

Khan Academy’de yer alan matematikten organik kimyaya, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine; ya da okul müfredatından bağımsız olarak finanstan sanat tarihine kadar pek çok farklı konuda 6 binden fazla eğitim videosuna ve sunduğu tüm içeriklere www.khanacademy.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz."